Ne yapayım bunca matrak götün var dayanamıyorum. ne dersin dedim..Bilmem ki fakat canım hayli yanarsa dedi.Ben bile yoo krem kullanırız korkma acıtmam dedim..ve hoppadak icraata geçip önce ağır hafif götünü okşadım deliğe krem sürüp parmağımla girip çıkmaya başladım,biraz rahatlamıştı ki sikimle götünün yanaklarına sürtmeye başladım arada bir arasına da değdiriyordum hoşuna gitmişti amma hala endişeliydi..
Sikimi kremle sıvazlayıp ‘hadi dedim koyu dem düzen ve boydak bırak sıkma kendini o gün acımaz..Peki’ dedi ve belli belirsiz belli belirsiz başını bastırmaya başladım fakat imkansız kabilinden görünüyordu tekrar bile devam edecektim bu zevki tatmalıydım..Başı girdi hafifçe itiyordum o da bu sırada ‘yavaş alçak lütfen’ diyerek inliyordu ben de tamam
Aşkım sabret az kaldı diyordum.. Ve ortasına kadar girince abanıp tamamını soktum lakin ne sokuş dayanamadı ve bağırmaya başladı elimle ağzını kapattım ve eksiksiz az kaldı bekle derken bir müddet gidip geldim ama bağırmasıyla acaip kımıldatma olmuştum ve sarsılarak içine boşaldım..Sanki tüy kadar hafiflemiş rahatlamıştım..
LÜTFEN PORNO VİDEO İÇİN YORUM YAZINIZ.